Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Bezbrankovou remízou skončil zápas ve kterém nebyla k vidění vyložená šance, zato jsme mohli vidět dvě zranění domácích hráčů po kterých museli opustit trávník.
Kategorie: moje fotozprávy
více  Zavřít popis alba
  • 18.8.2018
  • 98 zobrazení
  • 2
  • 00
Tři penalty a krásná střela z trestného kopu rozhodly o výsledku moravského derby mezi SK Prostějov a Zbrojovkou Brno.
  • 00
V Doubravici nad Svitavou oslavili za účasti pana Antonína Panenky osmdesátiny fotbalu.
  • 29.6.2014
  • 212 zobrazení
  • 1
  • 00
Hráči Letovic porazili zálohu FC Boskovice letos tradičním výsledkem 4 : 1.
  • 00
Hosté z Černé Hory prokázali svou kvalitu a porazili domácí Letovice vysoko 4:0.
  • 6.5.2018
  • 84 zobrazení
  • 0
  • 00
Hráči z Doubravice i přes šance které si dokázali zejména ve druhé půli vypracovat v Letovicích nebodovali a zůstávají v tabulce na posledním místě.
  • 22.10.2017
  • 87 zobrazení
  • 0
  • 00
Domácí hráči se v první polovině zápasu dostali do dvoubrankového vedení které však do přestávky neudrželi a hosté vyrovnali. Ve druhé půli šly domácí opět do vedení ale hosté ze Skalice srovnali čímž dali výsledku konečnou podobu.
Kategorie: sport
  • 19.8.2018
  • 94 zobrazení
  • 0
  • 00
Ve čtvrtém kole okresního přeboru okresu Blansko v kopané přehráli hráči Letovic mužstvo Šošůvky 4 : 1
  • 9.9.2017
  • 51 zobrazení
  • 0
  • 00
Fotbalisté Boskovic zvítězili v Tišnově a udrželi vedení v tabulce krajského přeboru.
  • 27.4.2019
  • 56 zobrazení
  • 0
  • 00
Žákyně základní umělecké školy v Letovicích zatančily nadšeným divákům pohádku o Sněhurce.
  • 29.1.2019
  • 250 zobrazení
  • 0
  • 00
Kruhy mnoha barev vytvářely osvícené točící se kolotoče.
6 komentářů
  • 6.7.2011
  • 91 zobrazení
  • 0
  • 66
V zámeckém parku v Letovicích se konal šestnáctý ročník běhu zámeckým parkem. Závod byl určen pro žáky Letovických školek a škol, kteří se zúčastnili v hojném počtu.
  • 00
V dalším kole Superligy v malé kopané nedalo Blanensko Plzni žádnou šanci a zvítězilo 16:3
  • 00
Utkání Moravskoslezské divize skupiny D. FK APOS Blansko - ČSK Uherský Brod 1 : 1.
Domácí hráči šli těsně po přestávce do vedení. Hostům se podařilo v poslední minutě vyrovnat. Poté následovala menší potyčka.
  • 8.5.2011
  • 46 zobrazení
  • 0
  • 00
V dalším kole 1 A třídy skupiny A zvítězili fotbalisté vedoucího celku z Bořitova nad týmem ze Zbýšova 1 : 0.