39 fotek, 22.5.2016, 1 113 zobrazení, přidat komentář | kultura, sport, události, moje fotozprávy
28 fotek, 29.9.2012, 619 zobrazení, 1 komentář | lidé, oslavy, události, moje fotozprávy
V Černohorském pivovaru se konal šestnáctý ročník pivní poutě. Za krásného podzimního počasí se přišlo podívat mnoho lidí na bohatý kulturní program, ale i ochutnat nejen výborné pivečko.
57 fotek, 21.10.2017, 301 zobrazení, přidat komentář | moje fotozprávy
Ve sportovní hale v Letovicích proběhlo MČR v krasojízdě žen.
48 fotek, 28.5.2011, 283 zobrazení, 1 komentář | moje fotozprávy
V Letovicích se uskutečnil další ročník cyklovýletu Okolo s kolem. Asi 60 km dlouhou trať i za nepříznivého počasí absolvovalo mnoho nadšených cyklistů. Startovalo se v Letovicích na koupališti v deset hodin ráno, aby všichni účastníci zdolali stoupání do Rudky, kde byla vrchařská prémie. Dále se pokračovalo přes Sulíkov, Bystré, pod hradem ve Svojanově, kolem Letovické přehrady a zpět do cíle na koupališti v Letovicích.
Večer se konalo vyhlášení výsledků vrchařské prémie, vylosování tomboly a koncert skupiny Lidopop.
17 fotek, 22.8.2015, 261 zobrazení, přidat komentář | sport, moje fotozprávy
55 fotek, 16.9.2017, 238 zobrazení, přidat komentář | sport, moje fotozprávy
V prvním kole krajské ligy ledního hokeje prohráli hráči Blanska s Boskovicemi 2 : 4
30 fotek, 3.6.2012, 232 zobrazení, 3 komentáře | lidé, události, zábava, moje fotozprávy
V Sloupsko - šošůvských jeskynyních se po mnoha tisících let opět objevili jejich původní obyvatelé pravěcí lidé - Neandrtálci. Tito pralidé v počtu několika tlup provázeli návštěvníky jeskyní. Akce probíhala v sobotu 2. června kdy bylo možné ochutnat i maso z mamuta a v neděli 3. června.
10 fotek, 6.12.2013, 230 zobrazení, 9 komentářů | ostatní, moje fotozprávy
Silný vítr pokácel v Letovicích nejen malé vánoční stromky které ozdobily místní děti ale i velký vánoční strom.
27 fotek, 30.9.2012, 227 zobrazení, přidat komentář | kultura, oslavy, vesnice, moje fotozprávy
Opět po roce se konaly v Šošůvce Václavské hody.
50 fotek, 21.10.2017, 226 zobrazení, přidat komentář | moje fotozprávy
Gól v oslabení rozhodl o vítězství hráčů Boskovic.
109 fotek, 27.1.2018, 224 zobrazení, 3 komentáře | sport, moje fotozprávy
Drama do poslední vteřiny a třináct vstřelených branek!!
To byl zápas domácích Boskovic s Uherským Ostrohem.
Přestože po druhé části domácí hráči prohrávali 2:6 a nikdo by na ně nevsadil ani pověstnou zlámanou grešly dokázali ve třetí třetině zápas otočit.
Bez obdržené branky ji vyhráli 5:0 a díky tomu i celý zápas 7:6.
Gratuluji :)
89 fotek, 23.8.2014, 207 zobrazení, 2 komentáře | sport, události, moje fotozprávy
Další ročník závodů Dračích lodí na Křetínce
28 fotek, 27.6.2015, 206 zobrazení, přidat komentář | zábava
Super akce ve Voděradech.
8 fotek, 20.5.2011, 204 zobrazení, 2 komentáře | oslavy, moje fotozprávy
V Brně na Staré radnici probíhají pivní slavnosti. Ve dvanácti stáncích je nabízeno 36 tradičně vyráběných piv, opékané klobásy a další dobroty.
82 fotek, 25.11.2017, 198 zobrazení, přidat komentář | sport
Hokejisté Boskovic poprvé v sezóně prohráli a přepustili první místo v soutěži hráčům Velkého Meziříčí.
8 fotek, 17.4.2011, 198 zobrazení, přidat komentář | moje fotozprávy
Letovice - Doubravice 0 : 0
56 fotek, 29.6.2014, 186 zobrazení, přidat komentář | sport, moje fotozprávy
V Doubravici nad Svitavou oslavili za účasti pana Antonína Panenky osmdesátiny fotbalu.
86 fotek, 17.12.2017, 179 zobrazení, přidat komentář | moje fotozprávy
Hokejisté Boskovic v posledním letošním zápase přehráli hráče z Břeclavi 5 :1, po třetinách 0:1, 3:0 a 2:0.
35 fotek, 23.9.2012, 177 zobrazení, přidat komentář | sport, moje fotozprávy
Letovice opět prohráli tentokrát s mužstvem Vysočan 2 : 3.
Hosté šli hned ve třetí minutě do vedení, které v minutě dvanácté zvýšili na 2 : 0. Domácím se podařilo v 25 minutě snížit na 1 : 2. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Ve druhé půli nejprve domácí téměř nepustili hosty na svoji polovinu, ale poté hosté v šedesáté minutě podnikli rychlou steč domácí branky a zvýšili náskok na 3 : 1. Domácím se v zápětí podařilo snížit na 2 : 3, ale přes veškerou snahu odešli poraženi.